Programowalne sterowniki logiczne – sterowniki PLC Saia PCD3 Power to idealny wybór do wymagających zadań. Co warto o nich wiedzieć?

Saia Burgess Controls to szwajcarska firma specjalizująca się od lat w dostarczaniu najwyższej jakości sterowników dla automatyki. W jej ofercie znalazły się także sterowniki PLC, czyli sterowniki swobodnie programowalne, które używane są powszechnie w rozwiązaniach z dziedziny automatyki w przemyśle czy w budownictwie.

Aktualnie w asortymencie firmy Saia można znaleźć pełną paletę sterowników PLC, w tym także sterowniki PLC3, które zostały wprowadzone do użycia w 2005 roku. Od tego czasu firma rozwija tę linię produktowa, udoskonalając wchodzące w jej skład elementy.

Tam, gdzie liczy się moc i niezawodność, warto wybrać specjalne sterowniki PLC Saia PCD3 Power, które cechują się wszechstronnym zastosowaniem!

Saia PCD3 Power – przemysłowa jakość na lata

Szwajcarska firma Saia zyskała sobie miano dostawcy jednych z najlepszych sterowników dla automatyki. Jej produkty cechują się przede wszystkim wykorzystaniem najnowszych technologii, a także starannie dobranych materiałów dla maksymalnej trwałości i efektywności działania w różnych obszarach.

Także sterowniki PLC Saia PCD3 Power spełniają te wymagania – to sterowniki o jakości przemysłowej, których planowany cykl życia to aż 20 lat. Dzięki temu będą mogły sprawdzić się wszędzie, gdzie liczy się niezawodność pracy.

Saia PCD3 Power – czterokrotnie szybsze procesory dla wymagających zadań

Sterowniki Saia PCD3 Power to jednak nie tylko gwarancja jakości na lata, ale również wyjątkowa moc, która zapewniają czterokrotnie szybsze procesory niż te zastosowane w dotychczasowych procesorach z tej rodziny, co przekłada się na trzykrotnie zwiększoną prędkość przetwarzania. Dodatkowo, podwojono także zasoby pamięci wewnętrznej.

Z wykorzystaniem tych sterowników można gromadzić, monitorować, a także przetwarzać duże ilości danych nawet przy rozbudowanych instalacjach – bez potrzeby korzystania z komputerów i nadrzędnych systemów. Przez wykorzystanie wygodnych i intuicyjnych w obsłudze narzędzi oferowanych przez firmę Saia można stworzyć indywidualny system pozwalający na dopasowanie do konkretnych potrzeb instalacji.

Dzięki zasobom oferowanym przez te sterowniki PLC możliwe jest uruchomienie aż 13 interfejsów komunikacyjnych na jednym PLC. Nawet wtedy, gdy praca odbywa się równocześnie w sieciach takich jak BACnet czy LON-IP wszystkie zadania prowadzone są bez przeszkód.

Saia PCD3 Power – funkcja Automation Server

Dodatkowym atutem sterowników Saia PCD3 Power jest zastosowanie w nich funkcji Automation Server. Pozwala ona na połączenie automatyki, warstwy zarządzania firmą, a także urządzeń oraz systemów automatyki dostarczanych przez firmy trzecie bez konieczności prowadzenia dodatkowych prac technologicznych, co przekłada się także na niższe koszty wdrożenia.

Sterowniki PLC of firmy Saia w serii PCD3 wykorzystują również inne technologie webowe, pozwalając na jeszcze efektywniejszą obsługę z wykorzystaniem internetu, a także specjalistycznego oprogramowania Saia wchodzącego w skład pakietu narzędziowego PG5 Controls Suite.

Saia PCD3 Power – kompatybilne z innymi produktami w rodzinie PCD3

Dodatkowym atutem jest łatwa współpraca z innymi produktami. Sterowniki Saia PCD3 Power zachowują kompatybilność z pozostałymi sterownikami PCD3, modułami wejść/wyjść, kasetami rozszerzeń, a także innymi akcesoriami wchodzącymi w skład rodziny PCD3.

Saia PCD3 Power – zamów w Sabur!

Dostarczaniem sterowników PLC Saia PCD3 Power zajmuje się firma Sabur, która posiada wieloletnie doświadczenie w sprzedaży rozwiązań automatyki dla infrastruktury oraz budynków. Swoim klientom oferuje nie tylko wysokiej klasy wyposażenie, ale również rozbudowane systemy informatyczne do obsługi automatyki.

Więcej informacji dotyczących sterowników Saia Burgess Controls dostępnych w asortymencie firmy Sabur można znaleźć na jej stronie internetowej pod adresem: https://www.sabur.com.pl/kategoria-produktu/sterowniki-swobodnie-programowalne-dla-automatyki.